Düğünlere Bando Alo Bando : 0-544-670-5484
21 Aralık 2017
OTIAD Fuarı – Demirören AVM – Saem Bandosu – Alo Bando
31 Aralık 2017

Halkbank Bandosu – Maçlara Bando Alo Bando

0 Kişinin oyu ile 0

Halkbank BandosuHalkbank Erkek Voleybol takımı için Ankara’da çaldık. Hem Avrupa kupası maçlarında hem de Türkiye Ligi final maçında tribünde olan bando ekibi de bizdik.  Voleybol maçlarının heyecanını çok seven ekibimiz bu maçları adeta yaşıyor. Maç bandosu olarak Halkbank Bandosu olmayı çok sevdik.

Halkbank Bandosu

Daha önce Eczacıbaşı Bayan Voleybol takımı ile başlayan voleybol maçları serüvenimiz ardından Vakıfbank Bayan Voleybol takımı ile devam etti. Eczacıbaşı Bandosu ve Vakıfbank Bandosu olmayı ne kadar çok sevdiysek Halkbank Bandosu olmayı da çok sevdik. Spor müsabakalarına, her türlü maç organizasyonuna bizi düşünenler! Bando takımı fiyat bilgileri için bize ulaşabilirsiniz.

Maçları adete düğünlerdeki neşe şenliğinde yaşayan SAEM Band bu günlerde adeta bir düğün bandosu oluyor. Bugünlerde ekibimiz tribünde yerini alıyor hem işini yapıyor hem de taraftar oluyor.

Maçlara Bando Alo Bando

Biz yeni sloganlarımızı çok sevdik. Düğünlere bando alo bando, maçlara bando alo bando, gökyüzünde bando alo bando ve bunun gibi onlarca çeşitleme. Alo Bando’ya 0-544-670-5484 numaralı telefondan ulaşabileceğiniz gibi  bize buradan form yollayarak ya da sayfaların altından yorum yaparak ya da soru sorarak da ulaşabilirsiniz.

Balkan Bandosu Kiralama ve Fiyat

maç bandosuMüziği seviyoruz. Latin müziğini de seviyoruz. Ama balkan müziklerine bayılıyoruz. Balkan bandosu fiyat teklifi almak isteyenlere çok özel bir kampanyamız var. Bizi bu konuda da arayabilirsiniz. Film müzikleri ile yaklaşık 20 sene önce Goran Bregoviç ile adını dünyaya duyuran bu tür artık bir çok yerde olmazsa olmaz. Hemen hemen her işimizde balkan ezgileri kullanıyoruz.

SAEM Band Maç Referansları

Saem bandosu senelerdir gerek tribünlerde gerekse stadyum önlerinde ve hatta sahada yani saha içinde yerini alıyor. Bu senelerde hizmet verdiğimiz bir çok kurum ve spor kulübü var. Eczacıbaşı Bayan Voleybol Takımı, Vakıfbank Bayan Voleybol Takımı, Halkbank Erkek Voleybol Takımı, Efes Pilsen ya da yeni adıyla Anadolu Efes Erkek Basketbol Takımı. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray, İstanbul Spor, Kasımpaşa ise futbol sahalarında hizmet verdiklerimiz.

Fanatik Gazetesi sponsorluğunda yaptığımız proje ise unutulmazlarımız arasında yerini aldı. Maçlardan önce stadyum önlerinde müzik yaptığımız bu projede gerçekten çok eğlendik.

Maçlara Bando Alo Bando : 0-544-670-5484

Call Now Button