Halkbank Bandosu – Maçlara Bando Alo Bando
23 Aralık 2017
Jazz Hotel Nişantaşı İstanbul – İstanbul’da Bir Müzik Oteli
11 Temmuz 2019

OTIAD Fuarı – Demirören AVM – Saem Bandosu – Alo Bando

0 Kişinin oyu ile 0

OTIAD FuarıBir SAEM Band markası olan Alo Bando yılbaşı haftasında İstiklal Caddesi üzerindeki Demirören AVM’deydi. OTIAD’ın düzenlediği fuarda iki gün çalan ekibimiz 5 kişiden oluştu. Bando ekibi için sayı az olmasına rağmen enerjimiz yerinde ve katılım yüksekti. OTIAD fuarı için müzik yapmayı çok sevdik.

OTIAD Fuarı ve SAEM Band

OTIAD, Osmanbey’de bulunan tekstilcilerin kurduğu bir dernek. Bu dernek ile yolumuz ilk defa kesişti. Umarız son olmaz. Çünkü katılımcıları ile geçirdiğimiz dakikaları başka yerde, başka zamanlarda yeniden yaşamak isteriz. Bu iki günde yeri geldi jingle bells çaldık, yeri geldi İstanbul çaldık. Zaman zaman latin bandosu olduk. Ama ağırlıklı olarak balkan bandosu olarak sahne aldık. Biz bando ekibi olarak gerçekten çok eğlendik.

Alo Bando, düğün bandosu gibiydi

Her seti adeta bir düğün bandosu neşesi ile geçirdik.  Yeri geldi Osman aga çaldık yeri geldi Bregoviç çaldık. Biz sahada katılımcılar yanımızda dans ettik eğlendik. Çalarken eğlenmek. Bunu başardığımız için çok mutlu olduk.

OTIAD Fuarı hakkında

Fuar alanı alt katlarda. AVM’den girildiğinde aşağı doğru inilerek gidilen fuar alanı 3 kattan oluşuyordu. En altta bizim kulis olarak kullandığımız bölge ve tekstilciler vardı. İkinci kat ise daha çok porselen, takı ve ev tekstili ağırlıklıydı. Hediyelik eşyalar ise çeşit çeşitti.   Onun bir üst katı ise, yani girişin bir altı daha çok “hoşgeldiniz, nasıl yardımcı olabiliriz” tadında karşılama alanıydı.

Saem Bandosu

Demirören AVMSaem Band 2018 senesinin herkese huzur getirmesi temennisini taşıyor. 2018’de bando takımı kiralama isteyenler bizlerden fiyat almadan karar vermesin. Kaliteli hizmeti ucuza almak. Bu bir fırsatsa telefonlarınızı bekliyoruz : 0-544-670-5484

Bazen maçlarda, bazen AVM’lerde bazen sokaklarda hayatınızda olmak, anı paylaşmak. Müzik bizim için bir yaşam tarzı. Yaşamak için müzik yapıyoruz ama müzik ile de yaşıyoruz. Balkanlardan gelen esintiler, latin müziğinin vaz geçilmez tadı ve elbette kendi yöresel müziklerimiz. Biz hepsinde varız. Jazz orkestrası da oluyoruz klasik meyhane orkestrası da. Dave Brubeck’de çalıyoruz Anadolu’nun bağrından kopup gelen türkülerimizi de.

Bando ekibimiz hakkında bilgi, referanslarımız, videolarımız, fotoğraflarımız. Ne ararsanız web sitemizde bulabilirsiniz. Ayrıca her türlü soru ve cevapları için bizi arayabilirsiniz.

Call Now Button