Davul Şov – Ritm Gurubu – Düğün Bandosu
Düğünlere Bando Alo Bando : 0-544-670-5484

Avlu AVM – SAEM Bando Takımı Balıkesir’de

1 Kişinin oyu ile 5

Avlu AVM Balıkesir’de SAEM Bando Takımı çaldı. 29 ekim günü yapılan bu işte ekibimiz iki şehrin müzisyenlerinden oluştu. İstanbul ve İzmir karması olan bu ekip 29 ekim günü saat 12.00 de AVM önünde buluştu. İzmir’den gelen müzisyenlerimiz ağırlıklı olarak üflemeli sazlardan oluşuyordu.

Avlu AVM’de bir bando takımı

İşe başlamadan önce aramızda kısa bir toplantı yaptık. Bu toplantıda çalma listesini yani play listi oluşturduk. Saat 13.30’da ise ilk notayı çalmak için bando kıyafetlerini giydi. 29 ekim kutlamaları için hazırlıklara başladık. Saat 14.00’de ise ilk açılışı İzmir Marşı çalarak yaptık. Arkasından Gençlik Marşı ve Onuncu Yıl Marşı çalarak kalabalık bir dinleyici kitlesine kendimizi gösterdik. Tüm misafirler ve halkımızın katılımıyla coşkulu bir şekilde çaldık, söyledik. 4 periyot boyunca çeşitli marşlarla 29 Ekim coşkusunu izleyenlere yaşattık.

Ekip Enstrümanları

  • 1 klarnet
  • 3 trompet
  • 4 saksafon
  • 2 trombon
  • Trampet
  • Davul

29 Ekime bando alo bando : 0-544-670-5484

30 Ağustos, 29 Ekim gibi milli bayramlar için de en iyiyi yapmaya talibiz. 29 ekime bando alo bando sloganı ile bu gün için de bir motto hazırladık. “Maçlara bando alo bando”, “düğünlere bando alo bando” gibi mottolar ile sanal dünyada tanıtım yapıyoruz. Milli bayramlar ve özel günlerde İstiklal marşı çalmayı çok seviyoruz. Öncesinde saygı marşı çaldığımız bu zamanlarda milli duygularımız tavan yapıyor.

Düğün bandosu kiralama

Hey, evlenecek olanlar. Düğün bandosu fiyat teklifi almak istiyorsanız bizi hemen arayabilirsiniz. Düğünlerin vaz geçilmezi olan balkan bandosu kiralama artık çok popüler. Piyasada bir çok farklı firma bir çok farklı ekip ile çalışıyor. Biz de onlardan birisiyiz. Saem Bandosu olarak düğünlerin vazgeçilmez müziklerini çalıyor, ziyaretçiler ile iletişim kurum katılımı yüksek bir iş gerçekleştiriyoruz.

Balkan Bandosu Kiralama

Balkan müzikleri bando ekibi için vazgeçilmezdir. Ülkemizde çok sevilen balkan ritmleri roman müzisyenlerle başka bir hal alıyor. Düğünlerde ekibimiz içinde mutlaka roman bir müzisyen bulunur. Bu müzisyen ya klarinet ya da trompet çalar. Bando takımları içinde düğün bandosu olmayı başarabilen, bando resmiyetinden sıyrılıp sivil neşe kaynağı olan sayılı ekiplerdeniz. Bando ekibi kiralama ve fiyat bilgisi arıyorsanız bizimle konuşmadan karar vermeyin.

Düğünlere bando alo bando : 0-544-670-5484

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button