Bando Takımı ve Sokak Orkestrası
Dorock Cadilar Bayrami Bandosu
Latin Orkestrası

Balkan Müzikleri

İstiklal Marşı

Bir merasimde istiklal Marşı çalmadan önce verilen bir poz...

5 Kişinin oyu ile 4.2

Balkan Bando Takımı, Balkanların benzersiz ve coşku dolu müzik ezgisini sizin için çalıyor. Balkanlardan bu defa soğuk hava değil sıcak müzik dalgası geliyor. Balkan Bando Takımı ile coşmaya hazır olun! Balkan müzikleri insana dinlenildiği anda inanılmaz bir coşku ve neşe sağlayan bir ritme sahiptir.

Bizler de bu coşku ve neşeyi Balkan Müzik Ekibi olarak sizinle paylaşıyoruz. Balkan Bando Takımı dinleyenlerine unutulmaz anları tanıklık ettiriyor. Sizler de unutulmaz anlara tanıklık etmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Balkanların renkli dünyasına bir de bizim ile tanıklık edin! Balkanların sahip olduğu bu eğlence dolu müziği bir de bizden dinleyin!

İletişim: 0-544-670-54-84

Balkan Bando Takımı

Balkan Bandosu

Balkanların bando renkleri…

En eğlenceli anlarınızı ve saatlerinizi Balkan Bando Takımı ile daha da eğlenceli bir hale getirmeye hazır mısınız? Balkan Bando Takımı sizleri Rumeli ve Trakya’nın 9/8’lik ritmiyle baş başa bırakıyor! Balkan Bando Takımı tüm organizasyonlara oldukça uygundur. Aynı zamanda, özel günleriniz, açılışlarınız, organizasyonlarınız, lansmanlarınız ve düğünleriniz için en doğru adres burası! Zamanınızı çok keyifli hale getirmek için Balkan Bando Takımı sizin için en ideal seçenektir.

Etkinliklerin ve organizasyonların temasına göre Balkan Bandosu size uygun repertuar planı sunar. Bu plana göre, Balkan Müzik Topluluğumuz hazırlanır. Ve, size son derece muhteşem bir Balkan müziği konseri sunar. Özel günlerinizi Balkan Bando Takımı ile unutulmaz kılmaya hazır olun…

Balkanlar’dan gelen sıcak müzik dalgası!

Rumeli-Balkan ve Trakya müzikleri genel itibarıyla 9/8’lik ritm ile çalınmaktadır. İçerisinde davul, darbuka ve klarnet bulunması sebebiyle de kulağa oldukça hareketli ve eğlenceli bir müzik türü olarak yansımaktadır. Balkan Bandosu’na ait olan repertuar her organizasyon ve açılış temasına uygundur.

Fakat, eğer yapılan etkinlik ya da organizasyon yalnızca Balkan ve Trakya müziği olmasını bekliyorsa sadece Balkan ve Trakya müzikleri planlanır. Bununla ilgili, etkinlik öncesinde bir durum değerlendirilmesi yapılmalıdır. Ve, ona göre bir plan ayarlanmalıdır. Böylelikle Balkan bandomuz size en muhteşem müziği sunacaktır.

Balkan Müzik Topluluğumuz içerisinde bulunan tüm müzisyenlerimiz alanlarında oldukça profesyonel olan ve nota bilgisi bulunan üyelerden oluşmaktadır. Balkan Bandomuz ve diğer müzik topluluklarımız içerisinde hem kadın hem erkek müzisyenler bulunmaktadır.

kubra
kubra
AloBando Metin Yazarı Seo Uzmanı

2 Comments

  1. Ceyda Çetin dedi ki:

    Düğünümüz için balkan bandosu kiralamak istiyorum. Balkan ekibiniz hakkında bilgi verir misiniz lütfen. Bir de fiyat konusunda uygun teklifinizi bekliyorum. Düğün tarihimiz 18 Haziran yer Sarıyer.

    • Enver dedi ki:

      Ceyda Hanım, balkan bandosu düğünlerin vazgeçilmezi. Düğün bandosu düşünüp balkan müziklerin olmaması diye bir şey neredeyse yok. Balkan ekibimiz 12 kişiliktir maksimum. Düğünlerde 5-6 kişilik bir ekip yeterlidir. Fiyat için bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz. Hacer Hanım bu konuda size gereken kolaylığı gösterecektir. Selamlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button