Bando Nedir?
Bando Takımı Tarihi

Bando takımı kiralama fiyatları

Kasimpasa Bandosu

Kasımpaşa Tribünlerinde biz...

9 Kişinin oyu ile 3.8

Bando takımı kiralama fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. Önce genel bilgi diyelim. Bando genelde tek tip kıyafetler ile açık havada ya da geçit törenlerinde görev almaları ile bilinen, askeri tipi de olan bir çeşit müzik topluluğuna verilen isimdir. Bu müzik topluluğunun geçmişi çok çok eskilere dayanır. Orduların kendilerine uygun müzikleri ve simgeleri bu müzik toplulukları ile olmuştur. Mehteranlar günümüz Türk bandolarının öncüsü olarak görülür.

Hemen hemen tüm orkestra çeşitlerinde vurmalı ve üflemeli çalgılar kullanılmaktadır. Genellikle bu da, coşkulu ve hızlı ritme sahip şarkılar çaldıkları anlamına gelmektedir. Doğru müzik türünü seçildikten sonra, bu müzik topluluğu tüm etkinlikler için tercih edilebiliyor. Bu sayede bu topluluk müşterilerine çok sesli müziğin güzelliğini sunuyor. Aklınızda keyifli bir etkinlik veya organizasyon var ise tercih edeceğiniz ilk durak  AloBando yani SAEM Band olmalı. Bir müzik topluluğu olarak biz senelerdir müzik ile iç içe bulunan eğlenceli bir ekip olmayı sürdürüyoruz. Sizin için en özel anınızı daha özel yapmak için bu sektörde ilerliyoruz.Birikimlerimizin göstergesi olarak referanslarımızı size sunuyoruz. Siz de referanslarımız kısmında yer almak istiyorsanız iletişim bilgilerimizden bizimle iletişim sağlayın ve bir alo ile müzikte buluşalım!

Özel günlerde bando takımı  kiralanabileceği gibi kurumsal organizasyonlar için de bu müzik topluluğu tercih edilip kiralanabilir. Eğer kiralayacağınız müzik topluluğunda bir türlü karar veremiyorsanız galeri kısmımıza girip fotoğraf ve videolarımıza göz atıp fikir sahibi olabilirsiniz. Alo Bando olarak katıldığımız her etkinlikten eğlenerek çıkmaktayız . Umut ederiz ki siz de videolarımız ile büyük keyif alın. Ayrıca fiyat konusunda bilgi almak ve aklınıza takılan tüm soruların çözümü için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bando takımı kiralama fiyatları

Maksimum performans için minimum 8 kişi öneriyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya için fiyatlarımız sabittir. Ama diğer şehirlere ek ücret talep ediyor, yol ve yemek masraflarını bu ek ücrete ekliyoruz. Günümüzde bando takımı etkinliklerin vazgeçilmezi. Sektörde hizmet veren bir çok farklı ekip vardır. Bunların arasından karar verip seçim yapmak oldukça zordur. Kaliteli, sorunsuz bir şekilde etkinliği tamamlamak için iyi bir araştırma yapmalısınız. Referansları gerçekçi ve güçlü olan şirketler ile anlaşma sağlamak sizin yararınıza olacaktır.

Bando takımı kiralama fiyatları konusunda internetten araştıma yaparken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Her müzik topluluğu sitesi güvenilir olmayabilir. Tutarsızlığı bulunan ve düşük performans sergileyen  firmalar oldukça fazla ve bu gibi firmalara itimat etmemelisiniz. Taleplerinize yönelik verilmiş olan sözleri yerine getiremeyen firmalar,ucuz ve gerçeklik payı olmayan ayrıntılarla malesef piyasalarda yer alıyor. Olumsuz durumlar yaşamamak için siz de güvendiğiniz ve aklınızın yattığı sitelerden araştırma yapın. Alo Bando ekibi olarak biz bu güvenirliliği tam anlamıyla sağlamaktayız. Kaliteli referanslarımız ile yıllardan beri bu sektörde hizmet vermekteyiz ve her zaman eğlendirmeyi amaç ediniriz.

Bando takımı kiralama konusunda dikkat edilmesi gereken diğer noktalar

Büyük çaplı etkinlikler için bando kiralamak; eğlenceli, coşkulu ve keyifli bir kutlama ile sona erer. Marş çalan müzik grupları arasında bando ilk sırada yer aldığı için; alışveriş merkezi etkinlikleri ,cumhuriyet bayramı ve belediye etkinlikleri için ilk tercih yine bu müzik toplulukları oluyor. Her türlü şölen, ve kutlamalar için tercih edilmeleri mümkündür. Çünkü bu toplulukların repertuvarı oldukça geniş oluyor ve bu da tercih edilmelerinde bir avantaj niteliği taşıyor.

Bando ekibi kiralama fiyatları karşılaştırma konusunda  sadece bandonun adı ile ilerlenmemeli. Mümkünse topluluklardaki kişilerden kaçının aktif olarak sizin aktivitenizde yer alacağını, hangi enstrümanları kullanacağını öğrenip,bu müzik topluluklarını gerçekçi bir şekilde karşılaştırın. Araştırmada müzik topluluklarının geçmiş deneyimleri,referansları bu karşılaştırmada önemli bir ölçüdür. Kaliteli bir müzik topluluğu etkinliği düşünüyorsanız  aklınıza yatan müzik topluluğu  firmasının her detayını araştırın ve aklınızda net bir fikir oluşmasını sağlayın.

Bando ekibi kiralama fiyatları ve fiyatı etkileyen unsurları

Bando takımı kiralama fiyatları bir çok unsura bağlı olarak değişiklik gösterir. Önemli günlerde keyifli bir başlangıç olarak tercih edeceğiniz bando takımları, müşteri talebine göre değişik  fiyatlardan uygulanır. Bu müzik toplulukları, içerisindeki kişi sayısına göre farklılık gösterebilir ve takımların büyüklüğüne göre kiralama fiyatları da değişiklik göstermektedir. Bu müzik topluluğunda görev alan kişi sayısı değiştikçe kullanılan çalgılar değişmez. Bu müzik topluluğunun sadece kişi sayıları değişir ve ortaya müzikal açıdan muhteşem bir gösteri çıkar.

Bando takımı için net bir sayı vermek doğru bir bilgi olmaz. 3 kişiden başlayarak 50 kişiye kadar çıkabilir bu sayı. Hatta bazı durumlarda bu sayı daha fazla bile olabilir. Etkinlikte görev alacak müzik topluluğunda kaç kişi olması gerektiğine siz karar vermelisiniz. Ayrıca organizasyonda görev alacak kişi sayısı ve etkinlik ortamının büyüklüğü ekibi oluştururken kişi sayısına karar vermemizi sağlayan etkenlerdir. Müzik toplulukları içerisindeki kişi sayıları arttıkça buna bağlı olarak fiyatlar da artış gösterecektir. Aynı şekilde bu topluluğun içerisindeki kişi sayısı azaldıkça buna bağlı olarak fiyatlarda azalış gösterecektir. Kişi sayısının mutlak artışı veya azalışı bu müzik topluluklarını kiralama fiyatlarını etkileyen temel etkendir.

Bando takımı kiralama fiyatlarını etkileyen diğer unsurlar

Bando ekibi kiralama fiyatları değişikliğine  başka etken de takımların içerisinde bulunmasını istediğiniz enstürman çeşitleridir. Enstrümanlar fiyat olarak farklılık gösterdikleri için bu etken otomatik olarak bu müzik topluluğunu Bando ekibi kiralama fiyatlarıkiralama fiyatlarını da etkileyebilmektedir. Standart takımların yanında ek olarak isteyebileceğiniz enstürmanlar fiyatlarda artış yönünde bir değişim gösterecektir. Etkinlik konusu ve mekanın nerede olacağı da  bu müzik topluluklarını kiralama fiyatlarını etkileyen unsurlardan en önemlileridir.

Etkinliklerde müzik topluluklarının ne kadar süre görev alacağı da bir başka bando takımı kiralama fiyatlarını etkileyen unsur. Kişi sayısı gibi süre unsuru da doğrusal bir şekilde gelişim göstermektedir. Etkinliklerde müzik topluluklarının görev süreleri uzadıkça kiralama fiyatlarında artış yönünde bir değişim söz konusu olur. Aynı şekilde etkinliklerde müzik topluluklarının görev süreleri azaldıkça kiralama fiyatlarında azalış yönünde bir değişim söz konusu olur.

Alo Bando ekibi

Ekip olarak olarak önem verdiğiniz etkinliklerinizi sizinle birlikte biz de fazlasıyla önemsiyoruz. Etkinliklerde tam performansı hedefler ve bu doğrultuda hareket ederiz. Etkinlik sahibini iyi tanımalı ve beklentilerini iyi bir şekilde analiz ederiz. Nasıl bir etkinlik hayal ettiğinizi,ne tür müzikler çalınmasını istediğinizi bilmemiz gerekir. Çünkü sizin taleplerinize karşı çözüm olmak bizim ilk vazifemiz. Sizin talepleriniz doğrultusunda bütçelendirme işlemini gerçekleştiririz. Bu kısmı tamamladıktan sonra planlı bir şekilde işimize odaklanırız. Daha sonra ise siz mırıldanarak biz ise çalarak hep birlikte eğlenmiş oluruz. Alo Bando müşterisi olup da memnun kalanlar listemizi görmek için referanslarımız kısmına göz atabilirsiniz.

Müzik topluluklarının içinde yer alan müzisyenlerin tamamı profesyonel müzisyenlerden oluşmaktadır. Etkinliklerde yüksek performans için müzisyenlerimizi özenle seçmekteyiz. Siz de bu müzik topluluğunu kiralamayı düşünüyorsanız, alanında en iyi olan müzisyenlerimizin sergilediği müzik ziyafetinden faydalanabilirsiniz.  Standart ve genişletilmiş gruplarımız ile şahane gösteriler bir alo kadar yakınınızda.

Alo Bando kiralama

Müzik, özel bir gününüzde veya kurumsal bir aktivitede kendinizi veya kurumunuzu ifade etmenize yardımcı olacak en  ideal tercihtir. Farklı dilleri birbiri ile buluşturan müziğin dili tektir. Uluslararası organizasyonlarda farklı diller konuşan kişileri müzikte buluşturabilir,ortam olarak birlik sağlayabilirsiniz. Bando takımı sayesinde aktiviteniz akıllardan kazınmayacak ölçüde akıllarda kalarak  bu müzik topluluğu sesinizi duyuracaktır. AloBando ekibi olarak hem kurumsal hem de özel günlerinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kaliteli bir müzik topluluğunun sergilediği zengin müzik ve görsel şölen ile kalitenizi ifade etmenizi sağlayacağı gibi, davetlilerinize de keyifli anlar yaşatacaktır.

Hem siz hem de etkinliğe gelen insanların doya doya eğlenmesini  istiyorsanız bu müzik topluluklarını her etkinliğe davet edebilirsiniz. Bando takımı kiralama fiyatları  kısmını etkileyen bir çok unsurdan bahsettik. Bu unsurları da göz önünde bulundurarak ortama uygun müzik ve kaliteli repertuarımız ile Alo Bando her türlü etkinlik ve organizasyonlarda yanınızda. Etkinlik sonlandığı zaman bizden memnun kalınacağının garantisini referanslarımız zaten veriyor.

Bando takımı kiralama fiyatları olarak net bir bilgi verilmesi kesinlikle yanlış olur. Çünkü her etkinliğe,her talebe ve hizmete göre fiyat oranları değişim gösterir. Eğer aklınıza yatan müzik topluluğu Alo Bando ise bizimle iletişime geçip taleplerinize yönelik fiyat konusunda size bir bütçe sunarız. Bir bütçede ortak bir karar verilip anlaşma sağlandığı andan itibaren biz ekip olarak hazır oluruz ve artık etkinlikteki eğlence kısmına geçilir. Etkinlik sonunda verilen karar ise bu eğlence bu fiyatı hak ettiği yönünde olacaktır. Bunun garantisini burdan ve şimdiden size verebilmenin AloBando olarak haklı gurunu yaşıyoruz.

Yasemin Özkan
Yasemin Özkan
AloBando.com Freelancer metin yazarı. Grafiker alanında uzman, Müzik Tutkunu

3 Comments

  1. Sinem dedi ki:

    Merhaba,
    Gelin alma için bando takımı düşünüyoruz.
    Manisa’dayız.
    Yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button