İstiklal Marşı
Balkan Müzikleri
21 Ekim 2017

Bando Takımı ve Sokak Orkestrası

4 Kişinin oyu ile 4.3

Alo Bando Takımı ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi sizler için hazırladık. Özel günlerinizi bando takımı ve orkestramız ile unutulmaz kılmaya ne dersiniz? Açılışınız için ya da düğün organizasyonunuz için müzik orkestrası mı arıyorsunuz? Profesyonel müzisyen kadromuz ile sizlere benzersiz bir müzik ayrıcalığı sunuyoruz.

Bando Takımı

Alo Bando bir Saem markasıdır!

Müzik keyfini, Alo Bando Takımı ile tecrübeli ve eğitimli müzisyenlerden dinleyin! Alışılagelmiş müzisyen ekiplerinden farklı ve özgün bir tarza sahibiz. Bizler müzisyen ekibimiz ile birlikte sizlere çok renkli ve çok özel bir gün geçirmenizin güvencesini veriyoruz.

Aşağıda bulunan iletişim adreslerinden bizlere hemen şimdi ulaşabilirsiniz. Ve hemen şimdi bu renkli ve eğlenceli müzik keyfine ortak olabilirsiniz.

İletişim: 0-544-670-54-84

Adres: Avni Dilligil Sokak, Gülbahar Mahallesi, Köroğlu İş Merkezi Numara:6 Daire:6

kubra
kubra
AloBando Metin Yazarı Seo Uzmanı

8 Comments

 1. Hakan dedi ki:

  Bando orkestra ve organizasyon olarak sektörün en iyisi diyebilirim. Birlikte çalıştık biz memnun kaldık teşekkürler Alo Bando ekibi

 2. паронит dedi ki:

  I have read so many articles or reviews on the topic of the blogger lovers except this paragraph is actually a good post, keep it up.

 3. Rasim Özilhan dedi ki:

  Bando takımı kiralamak istiyorum. Fiyatlar neden çok değişik? Var mı bunun bir sebebi. Bando ekipleri içinde fiyat konusunda bir tutarlılık yok…

  • admin dedi ki:

   Rasim Bey, fiyatı etkileyen en önemli faktör işlere gerçek müzisyenlerin gidilip gidilmemesi. Bazı arkadaşlar eline bir def verdiği kızlarla fiyatı düşürüyor ve verdikleri fiyat size ekonomik geliyor. Fiyat düşüyor ama işin performansı da düşüyor. Bu tip işler de genellikle hüsranla bitiyor. Yapmanız gereken kaç müzisyenlik bir bando kiraladıysanız o sayıda müzisyen işe geliyor mu gelmiyor mu buna bakmak. Ayrıca özel günlerde fiyat artar. Arz talep meselesi. 29 Ekim, 30 Ağustos, yıl başları vs… Bir de ne kadar çok bayan müzisyen isterseniz fiyat o derecede artar. Bayan müzisyenlerde de aynı kanun geçerli… Bayan müzisyen az var ama talep çok 🙂 sevgiler…

 4. Volkan Günay dedi ki:

  Düğün bandosu kiralamak istiyoruz. Telefon ile bana ulaşın lütfen.

 5. Mehmet Sezgin dedi ki:

  Bando ekibi kiralamayı düşünüyoruz. Projemiz İstanbul’da. Bize fiyat verir misiniz? Ekibin 12 kişiden oluşması düşünülmektedir. Kıyafetler sponsor tarafından verilecektir.

 6. Bando Takımı Enstrümanları Nelerdir? - gigbi Akademi dedi ki:

  perküsyon aracılığıyla ritmin gücü daha fazla ortaya çıkmaktadır. Bu yüzden, bando takımı müziklerinde perküsyon sıkça tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button