Beşiktaş Bandosu – Beşiktaş Bando Takımı
Avlu AVM – SAEM Bando Takımı Balıkesir’de

Davul Şov – Ritm Gurubu – Düğün Bandosu

3 Kişinin oyu ile 3

Davul ŞovRitm gurupları, davul şovları ile huzurlarınızda SAEM düğün bandosu. SAEM Band 1o seneden fazla bir süredir sektöre hizmet veriyor. Müziği sevmeyi bırakmayacağımıza göre daha senelerce sizlere hizmet vermeye de devam edeceğiz. Ritm gurubu ile beraber davul şov ve düğün bandosu isteyenler. Üçü bir arada bir paketimiz var. Bilgi için arayabilirsiniz. Düğünlere bando alo bando : 9-544-670-5484

Davul Şov

Davul şov bir kişi ile de yapılır onlarca kişi ile de. Öneli olan ritmik ve gümbür gümbür tokmağı vurmak, ritmi tutturmak ve dinleyicilere enerjik, heyecanlı zamanlar yaşatmak. Askılı davul ile beraber Surdo ve trampet de bu guruba eklenirse yakalanacak ritmin tadından yenmez.

Ritm Gurubu

Ritm GurubuVe huzurlarınızda ritmik hareketler yapmayı sevenlere sismik titreşimlerle, lıpır kıpır fıkır fıkır ritm gurubumuz. Ritm gurupları artık düğünlerde boy gösteriyor. Daha önceleri Düğün bandosu olarak giden arkadaşların alt gurubu gibiydi. Şimdilerde ise ritm guruplarına tek başına işleri alıp sürükleyen yapılar. SAEM Band ritm gurubu olarak fazla tecrübeye sahip olmasa da ekip içindeki vurmalı müzisyenlerinin organizasyonları ile mükemmeli yapmaya aday.

Düğün Bandosu

Biz yüzden fazla düğüne gittik ama boğazda, tekne üstünde yapılan düğün bizim için hep ayrı bir yerde durur. Düğün bandosu olmak sorumluluk ister. Evlenecek olan çiftlere hayat boyu unutamayacakları anlar yaşatmak, o anların mimarı olmak sorumluluk ister. Biz bu sorumluluk ile hareket ediyor, sahada bunun gereğini yerine getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Bando takımı içindeki arkadaşlarımız, profesyonel yaklaşımları bu size özel günü herkese özel kılmak için çalışıyor.

Düğünlere Bando Alo Bando : 0-544-670-5484

Düğün BandosuBiz yeni sloganlarımızı çok sevdik. “Maçlara bando alo bando”, “düğünlere bando alo bando”, “bayramda bando alo bando” gibi. Şimdilik bu üçleme ile devam ediyoruz ama “her yerde bando alo bando” dememiz yakındır. Balkan bandosu kiralama, düğün bandosu fiyat ve detayları için ya da her türlü sorularınız için bizi arayabilirsiniz.  Milli ve dini bayramları da unutmayın. Biz yeri geldiğinde balkan ile kopar yeri geldiğinde İstiklal Marşı çalarak vatan sevgimizi saygı marşında gösteririz. Bando ekipleri içinde olmak, SAEM markası ile her zaman sizlerle olmak, özel günlerinizde bulunmak amacıyla buradayız. Daha iyi hizmet vermek için süresiz çabalıyor olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button