Balkan Bandosu Kiralama Fiyatları
17 Kasım 2017
Lucky Chops Brass Band
18 Kasım 2017

Düğün Bandosu Fiyatları

15 Kişinin oyu ile 3.2

Düğün Bandosu Ekibinde Kullanılan Enstrümanlar

bando ekibi kiralamaBando takımı enstrümanları vurmalı ve üflemeli çalgılardan meydana gelmektedirler. Profesyonel müzisyenler eşliğinde çalınan bu enstrümanlar çok sesli bir müzik meydana getirir. Klasik müzikten , Latine, Latinden Balkanlara kadar bir çok enstrüman türü bulunmaktadır. Her bir enstrüman tercih edilme konusunda birbirinden farklılık göstermektedir.

Bu bando çeşitleri genel olarak açık mekanlarda kulağa daha hoş gelebileceği için enstrümanları da buna göre belirlenmektedir. Düğün bandosu klarnet, davul, trompet, darbuka gibi enstrümanlar tercih edilmektedir. Daha çok hareketli bir müzik ortaya çıkaran bu topluluklar, balkan müziğini çok sık kullanırlar.

Düğünlerde en çok da tercih edileni şüphesiz ki klarnettir. Klarnetin diğer bir adı da gırnatadır. Sağlam ve dayanıklı bir ağaç yapısına sahiptir. Nefes gücü ile ortaya hoş bir müzik meydana getirir. Klarnet sadece düğün bando ekibinin değil, tüm bando türlerinde en çok tercih edilen enstrüman çeşididir.

Bir başka düğünlerin vazgeçilmez enstrümanı ise davullardır. Düğün organizasyonlarında davul şovlar olmazsa olmazlardandır. Gelin almadan tutun sahnedeki oyun havalarına kadar sık sık kullanılan bir çalgı türüdür. Vurmalı enstrümanlar arasında en çok çalınanıdır. Hemen hemen her kültürde yaygın olarak bulunan bir enstrüman çeşidi olarak geçmişi çok eskilere dayanır.

Düğün Bandosu Fiyatları konusunda ekibin kullandığı enstrümanlarda fiyatı belirleyen unsurlardandır. Kalabalık organizasyonlarda az sayıda enstrüman ile sahne almak yanlış olur. Çünkü coşkulu bir müzik için kalabalığa uygun enstrüman adedi mevcut olması gerekir. Bu sebeple enstrüman adedi fiyatı belirleyen temel hususlar içerisinde yer almaktadır.

Yasemin Özkan
Yasemin Özkan
AloBando.com Freelancer metin yazarı. Grafiker alanında uzman, Müzik Tutkunu

5 Comments

 1. Nesrin Yavuz Mercan dedi ki:

  Mayısın 15’inde evleneceğim. Düğün bandosu kiralama ve fiyat konusunda bilgi almak istiyorum. Düğünlerde ne tür çalıyorsunuz, bu konuda da bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

  • admin dedi ki:

   Nesrin Hanım, önce kendimizden biraz bahsedelim. Biz sektöre 15 yıla yakın bir süredir hizmet veriyoruz. Gittiğimiz işlerde tecrübe ile gençliği birleştiririz. Balkan bandosu düğünlerin vazgeçilmezidir. Düğün bandosu fiyat ve kiralama bilgileri için 0-544-230-6882 numaralı telefondan Hacer Hanım ile görüşebilirsiniz. Yalnız yüz yüze yapılacak bir toplantı işi anlama açısından bize faydalı olacaktır.

 2. Ayline Savacı dedi ki:

  Düğün bandosu fiyat teklifi almak istiyorum, ayline-savaci@gmail.com @ adresime iletin lütfen. Bando ekibi kiralama yapmak istiyorum ama fiyatlar çok farklı. Bu yüzden teklif ile çalışma kararı aldım. Teşekkürler..

 3. ceren dedi ki:

  merhaba evlilik teklifi için küçük bir bando takımı tutmak istiyoruz 1 saatlik bunun için fiyat alabilirmiyim.

 4. kadir dedi ki:

  cok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button