Balkan Bandosu Kiralama Fiyatları
17 Kasım 2017
Lucky Chops Brass Band
18 Kasım 2017

Düğün Bandosu Fiyatları

15 Kişinin oyu ile 3.2

Düğün Bandosu Olarak Alo Bando

bando takımı kiralamaTamamı profesyonel ekipten oluşan AloBando ekibi tüm organizasyonlarda faaliyet göstermektedir. Aynı şekilde düğün organizasyonlarında da SAEM ekibi olarak sahnede yerini almaktadır. Nefesli ve vurmalı enstrümanlar olarak düğünlerde her türlü müziği davetlilere sunmaktadır. En mutlu günlerinizdeki organizasyonlarının yanı sıra gelin alma törenlerinde de Alo Bando’yu düşünebilirsiniz.

İyi bir düğün organizasyonu için orkestra olmazsa olmazlardandır. Hayatların birleşimi olarak adlandırılan bu törenlerde eğlence kısmı artık bando ekipleri tarafından tercih edilmektedir. Biz de Saem Band olarak Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun  SAEM Band olarak biz her türlü etkinlikte görev alırız.

10 yıldan fazla deneyimimiz ile ekibimizdeki her kişi işine son derece saygılıdır. Görev aldığımız her organizasyonda yerli ve yabancı repertuarımız ile dinleyicilerimiz eğlendiririz. Düğün Bandosu Fiyatları konusunda detaylı bir bilgi için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. En uygun fiyatlardan ekibimizi kiralayabilirsiniz.

Merak edilen her konu için katıldığımız her etkinliğin resimlerine videolarına göz atabilirsiniz. Bu tür organizasyonlarda en çok klarnet ve davulu tercih etmekteyiz. Çok sesli bir müzik ziyafetini müşterilerimize ve davetlilerine vaad etmekteyiz.

Etkinlikten önce planımızı programımızı yapmaktayız. Bir aksilik çıkmasına SAEM orkestrası olarak asla izin vermeyiz. 4 saatten fazla süren organizasyonlarda farklı bir fiyat uygulamasına gideriz. Düğün Bandosu Fiyatları konusunda öğrenmek istediklerinizi bizim ile iletişime geçerek sağlayabilirsiniz.

Yasemin Özkan
Yasemin Özkan
AloBando.com Freelancer metin yazarı. Grafiker alanında uzman, Müzik Tutkunu

5 Comments

 1. Nesrin Yavuz Mercan dedi ki:

  Mayısın 15’inde evleneceğim. Düğün bandosu kiralama ve fiyat konusunda bilgi almak istiyorum. Düğünlerde ne tür çalıyorsunuz, bu konuda da bilgi verirseniz çok mutlu olurum.

  • admin dedi ki:

   Nesrin Hanım, önce kendimizden biraz bahsedelim. Biz sektöre 15 yıla yakın bir süredir hizmet veriyoruz. Gittiğimiz işlerde tecrübe ile gençliği birleştiririz. Balkan bandosu düğünlerin vazgeçilmezidir. Düğün bandosu fiyat ve kiralama bilgileri için 0-544-230-6882 numaralı telefondan Hacer Hanım ile görüşebilirsiniz. Yalnız yüz yüze yapılacak bir toplantı işi anlama açısından bize faydalı olacaktır.

 2. Ayline Savacı dedi ki:

  Düğün bandosu fiyat teklifi almak istiyorum, ayline-savaci@gmail.com @ adresime iletin lütfen. Bando ekibi kiralama yapmak istiyorum ama fiyatlar çok farklı. Bu yüzden teklif ile çalışma kararı aldım. Teşekkürler..

 3. ceren dedi ki:

  merhaba evlilik teklifi için küçük bir bando takımı tutmak istiyoruz 1 saatlik bunun için fiyat alabilirmiyim.

 4. kadir dedi ki:

  cok güzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button