İzmir Bando Ekibi Kiralama
Saem Bando Takımı Resimler
Klasik Bando Kiralama

Düğün Bandosu

9 Kişinin oyu ile 4.2

Düğün BandosuDüğün Bandosu SAEM Band ile, çiftlerimizin bu mutlu ve tarihi anına tanıklık etmek için sizinle… Düğünlerin en eğlenceli ve mutlu dakikalarını ekibimiz ile unutulmaz bir hale getirmeye ne dersiniz? SAEM Band ile özel günler daha renkli geçiyor  ve unutulmaz anılar ediniyorsunuz. Hem sizin hem de davetlileriniz için Düğün Bandosu oldukça ideal. O özel günü takımımız ile kıpır kıpır yapmaya hazır mısınız? Eğer hazırsanız hemen şimdi bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

İletişim: 0-544-670-54-84

AloBando.com ekibi, pasta geçidi ve tören süresinin tamamında sizinle birlikte oluyor. Bu unutulmaz gününüze eşlik ediyor. Düğünlerin eğlence ve pasta faslı için AloBando.com ekibi tam da size göre!

Düğün Bandosu

düğün bandosu fiyatlarıDüğün Bandosu olarak sizin tercihinize göre şarkı repertuarını ayarlayabiliriz. Kostümlerimizi de törene uygun seçeriz. Yani gelen konuklara hem görsel hem de işitsel bir şölen sunarız.

Düğünler için kurulan bando takımı içerisinde bulunan müzisyen ve enstrümanları davetli sayısına göre hazırlanır. Böylelikle kalabalık bir katılım olacak ise ona göre bir ekip tercih edilir. Tören yapılan davetli karşılama müzikleri ile davetlilerin eğlenceli saatlere tanıklık etmeleri sağlanır. Bunun sonucunda tüm davetlileriniz ile birlikte eğlence dolu dakikalar sizin olur. Açık havada yapılan törenler ile kapalı mekanda yapılan törenler için de ekibin sayısı ve müzik aletleri değişir.

AloBando.com içerisinde birçok farklı ekip bulunuyor. Ekiplerimiz arasından düğünleriniz için en ideal olan ekip balkan müzik yapan müzisyenler tarafından kurduğumuz ekiptir.

Düğünlerin en unutulmaz başlangıcı olan gelin alma törenleriniz için de SAEM Düğün Bandosu ile eğlenceli bir konsept ve farklı bir ambians sayesinde çok hoş vakit geçirebilirsiniz.

AloBando.com ile eğlenmeye hazır olun!

Müzisyenlerimiz sayesinde Latin ezgilerinden Balkan ezgilerine, Balkan ezgilerinden Türkçe ezgilere kadar tüm dünya müzikleri sizlerle. AloBando.com takımları içerisinde ye alan tüm müzisyenlerimiz profesyoneldir.

Ve ekip olarak tek temennimiz sizlerin mutlu ve eğlenceli bir gün geçirmenizi sağlamak. SAEM Band ile ilgili detaylı bilgi için hakkımızda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Düğün Bandosu ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi web sitemizde bulabilirsiniz. Tüm istek ve dilekleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bando Takımı kiralamadan önce, yer, davetli sayısı ile ilgili tüm detayları bizimle paylaşmanız gerekiyor. Kaliteli ve görkemli bir tören için doğru adrestesiniz!

Bilindiği gibi düğünler bütün dünyada farklı bir şekilde yapılıyor. Her kültürün töreni ayrı. Ancak, yeryüzü üzerinde düğünlerin tek ortak noktası mutlu ve eğlenceli bir şekilde yapılması. Bizler de müzik ekibi olarak sizlere birbirinden değerli ve özel müzik ayrıcalığı sunuyoruz. Bu müzik ayrıcalığı bizimle ile çalışarak yaşayabilirsiniz.

Düğünlerinizin en eğlenceli detayı”düğün bandosu”

düğün bando takımıOrkestramız içerisinde bulunan kaliteli müzisyenlerimiz ile renkli, eğlenceli ve kusursuz bir gün vaat ediyoruz. Biz birçok bando takımı ile sizi eğlendirmeye hız kesmeden devam ediyoruz. Ekiplerimizin tamamı sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Bizim ile müzik keyfi bambaşka! İstediğiniz tüm ekiplere şimdi, buradan ulaşabilirsiniz. İşte ekiplerimiz..

Piyano, için enstrümanlar arasında en özeli desek belki de yanlış olmaz. Sizler için piyanonun geçmişten günümüze uzanan bu önemli tarihini hazırladık. Gelin birlikte bu özel ve önemli tarihçesini öğrenelim.

İtalyanca adıyla Pianoforte Türkçe adı ile ise Piyano bilindiği gibi tuşlu bir enstrümandır. Piyanodan çıkan ses içerisinde yer alan teller aracılığıyla ortaya çıkar. Tuşlu bir enstrüman olarak bilinse de, teknik yapısı ile vurmalı bir enstrüman olarak da bilinir. Yaygın olarak caz ve klasik müzik de tercih edilir. Özellikle de solo tercihler için güçlü bir enstrümandır. Ve pek çok solo performans için piyano enstrümanı da tercih ediliyor.

Piyano’nun köklü geçmişi İtalya’dan geliyor

Piyano’nun köklü ve tarihi bir geçmişe sahip olduğunuz biliyoruz. İlk piyano ise İtalya’da 1700 senesinde ortaya çıkıyor. Bartolomeo ile Floransa’da yapılan ilk piyano ile piyano tarihine başlangıç yapıldı. Bartolomeo Cristofori 1732 yılına kadar pek çok piyano ortaya çıkarmıştır. Bartolomeo’nun ürettiği bu piyanoya ek olarak Fransa’dan Marius ise yeni eklemeler yapmıştır.

Stein ise 1789 yılında detayları göstermek amacıyla dizliklerin bulunduğu alana pedal yerleştirdi. Bununla birlikte, Streicher piyanonun mevcut yapısına daha da güçlü bir hale getirdi. Böylelikle, piyanonun sesinin daha tok bir halde çıkmasını sağlamış oldu.

Ancak, piyano üzerinde pek çok isim farklı teknikler deneyerek çalışmalar gerçekleştirdi. Bu isimler arasında, Zumpe, Southwell, Erard, Thom ve Pape gibi isimler yer alıyor.

Piyano enstrümanı tüm bestecilerin en çok tercih ettiği bir enstrüman olarak kullanılıyor. Özgün ve sanatsal sesi sayesinde pek çok sanatçı bestelerini piyano aracılığıyla seslendiriyor. Piyano enstrümanının güçlü sesi dinleyenler açısından benzersiz bir ezgi taşıyor. Bando takımlarımız ile bu benzersiz, eğlenceli ezgiye siz de katılın!

Dünyanın en ünlü ve önemli piyanistleri

Tüm dünyada adından sıkça bahsettiren piyanistlerin arasında Türkiye’den de önemli isimler yer alıyor. Bu isimler arasında hiç kuşkusuz İdil Biret ve Fazıl Say da yer alıyor. Fazıl Say dünyanın kabul ettiği bir müzisyen.

Değerli piyanist Biret, 15 yaşında iken Paris Ulusal Konservatuarı’nı birinci olarak tamamlamıştır. İdil Biret’in sahne deneyimi oldukça eskilere dayanıyor. 21 yaşındayken ilk konserini Amerika’da vermişti. Daha sonra Rusya’da konserlere devam etti. Biret, piyanoyu adeta canlandırıyor dokunuşları ile.

Fazıl Say da bu değerli isimlerin arasında yer alan önemli piyanistlerimiz arasında bulunuyor. Say, 1994 senesinde katıldığı yarışmaya birinci olarak kazandı. 4 yaşından beri piyano çalmaya devam eden Say’ın piyano tutkusu çocukluk dönemlerine kadar uzanıyor. Daha sonra piyano eğitimlerini tamamlaması ile piyanist hayatına profesyonel olarak başladı. Türkiye’nin en önemli piyanistleri içerisinde yer alıyor.

Şimdi gelelim ise tüm dünyada bulunan en önemli piyanistlere. Bu piyanistler dünyanın dört bir yanından yer alıyor. En önemli isimler ise şu şekilde:

 • Vladimir Horowitz
 • Sergey Rachmaninov
 • Alfred Cortot
 • Martha Argerich
 • Dinu Lipatti
 • Glenn Gould
 • Radu Lupu
 • Josef Hofmann
 • Emil Gilels
 • Murray Perahia
 • Krystian Zimerman
 • Claudio Arrau
 • Arturo Benedetti Michelangeli
 • Artur Schnabel
 • Sviatoslav Richter
 • Walter Gieseking

Enstrümanların dinlendiği anda insanı farklı dünyalara götüren ezgisine katılmayı istemez misiniz? Bu renkli ve farklı müzik dünyasına SAEM bando takımları ile hemen eğlenceye dahil olabilirsiniz.

Bu çok önemli ve mutlu gününüzü SAEM müzik ekibi ile hatırlayın. Benzersiz ve eğlenceli müzik dünyası burada!

kubra
kubra
AloBando Metin Yazarı Seo Uzmanı

2 Comments

 1. Arzu Güngör Melli dedi ki:

  Merhaba Alo Bando. Biz Haziran ayında evlenecek olan bir çiftiz. Çifte düğün yapacağız. Bu düğünlerden birisi İstanbul’da 5 yıldızlı bir otelde diğeri ise yaylada olacak. İstanbul için düğün bandosu kiralamak istiyorum. yayla içinse davul şov düşüncemiz var. Mail adresim sizde saklı. Buraya dönüş yapın lütfen. Fiyat, ekip kaç kişiden oluşuyor kostümler.. Her konuda bilgi bekliyor olacağım..

  • Yasemin dedi ki:

   Arzu Hanım, İstanbul içinde olacak düğününüz için hiç bir sıkıntı yok. Ama yaylada yapılacak olan düğün için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Burada size yol maliyetleri çıkacaktır. İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya dışındaki her il için yol maliyetleri fiyata eklenir. Düğünlerde davul şov çok güzel oluyor. Gümbür gümbür. Hele yaylada muhteşem olacaktır. Burada size tavsiye edeceğimiz davulcu sayısı en az 15 olacaktır. Sevgiler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button