Avlu AVM – SAEM Bando Takımı Balıkesir’de
Halkbank Bandosu – Maçlara Bando Alo Bando

Düğünlere Bando Alo Bando : 0-544-670-5484

2 Kişinin oyu ile 3.5

Düğün bandosu olarak bir çok çiftin bu mutlu gününe şahit olduk. Ama iki proje bizim için inanılmazdı. Bunlardan birisi teknede yapılan düğün, diğeri ise Beyoğlu Nevizade’de yapılan evlenme teklifiydi.

Düğünlere Bando Alo Bando : 0-544-670-5484

Teknede yapılan düğün için bütün davetliler Bebek’den tekneye bindi. Bebek sahilde yapılan buluşmada ilk notayı üfledik. Daha sonra teknede davetliler yemek yerken biz bazen kaptanın yanında bazen güvertede hem yemek yiyor hem de projeyi planlıyorduk. İçkili olan bu düğün töreni için planlarımızı bitirdik. Tekne çok sallanıyordu. Denize düşme tehlikesi vardı ama bu umurumuzda değildi. Ve başladık çalmaya. Tekne Sarıyer’e gidene kadar sürekli çaldık. Davetlilerin katılımı ile eğlence tavan yaptı. Dönüş sırasında ise gelin ile damatı oynattık ve bir baktık ki Bebek’e geri dönmüşüz ve gece bitmiş.

Düğün Bandosu Kiralama

Düğün bandosu kiralama ve fiyat teklifi alacak olan çiftlere ilk tavsiyemiz en az 8 kişi düşünmeleri. Dikkat etmeleri gereken ikinci husus da kiraladıkları müzisyenlerin gerçek müzisyen olduğundan emin olmaları.  Düğün bandoları çok kısa zamanlarda görev alsa da işlevleri çok önemli. DJ şov, davul şov, ritm şov ve benzeri şeyler ile bandoyu desteklemek düğünlere ayrı bir renk katabilir.

Düğün Bandosu Fiyatları

8 kişilik bir ekibin İstanbul içi maliyeti 2000 TL’dir. Yol masrafı prodüksiyona yani Saem’e aittir. Özel istekler olursa bunlar ek maliyet gerektirir. 4 kişilik davul ekibi ile davul şov maliyeti 1000 TL, ritm gurubu istebnirse 4 kişilik ritm gurubunun maliyeti yine 1000 TL’dir. İstanbul dışı projelerde fiyatlar değişmektedir. Lütfen bu durumlarda bizi arayın.

Balkan Bandosu

Düğünlerin vazgeçilmezi balkan müzikleri olunca balkan bandosu da düğün bandosu olarak sahaya çıkıyor. Bando ekibi kiralama ve fiyat bilgisi için bizi arayabilirsiniz. 10 seneden fazla süredir sahada olan SAEM Band size unutulmaz anlar vaat ediyor.

Düğün Bandosu

Düğünlerin son dönemlerde vazgeçilmez rengi olan düğün bandosu size unutulmaz anlar yaşatacak. Latin de çalabilen, balkan da çalabilen yeri geldiğinde Türkçe pop hatta marş bile çalabilen bir ekip olmak lazım. Zira orada ziyaretçiler her an her şey isteyebilir. Örneğin bir düğünde gelin Fenerbahçe damat ise Galatasaray marşı istedi. Biz Fenerbahçe Bandosu da Galatasaray Bandosu da olduğumuz için anında çaldık ve herkes mutlu oldu.

Maçlara bando alo bando.

Düğünlere bando alo bando.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button