Vakıfbank Bandosu – Vakıfbank Bando Takımı – SAEM Band
14 Aralık 2017
Fenerbahçe Bandosu – Fenerbahçe Bando Takımı
17 Aralık 2017

Eczacıbaşı Bandosu

0 Kişinin oyu ile 0

Eczacıbaşı Bayan Voleybol Takımı ile Avrupa şampiyonluğu yaşadık. SAEM Band bu şampiyonlukta tribünde olmaktan çok keyif aldı. Tigers bando takımı ya da Eczacıbaşı Bandosu olmak gerçekten de çok güzeldi.

Eczacıbaşı Bandosu

Eczacıbaşı BandosuEkibimiz 8 kişiden oluşuyordu. Vurmalı sazların ağırlıklı olduğu bu ekip maçlar için tasarlanış, üflemeli sazlarla desteklenmiş bir yapıdaydı. Eczacıbaşı Spor Kulübü ile senelerdir çalışan ekibimiz bu maçlarda bulunmaktan, Tigers taraftarı olmaktan her zaman keyif aldı. Bütün maçları düğün bandosu neşesi ile yaşarız. Düğünlerde olduğu gibi maçlarda da balkan bandosu gibi çalarız. Ayrıca tribün şarkıları her zaman vazgeçilmezimiz olur. Mesela “ne yapardım bilmem”, mesela Neşe Karaböcek’in “sürünüyorum” şarkısı. Süvari marşı, Çav Bella gibi klasikleri de hiç pas geçmeyiz.

Tigers Bando Takımı

Burhan Felek Spor Salonu boşken, yani daha maça saatler varken tribünü süslemeye gelen Tigers gerçekten küçük ve özel bir taraftar gurubu. Takımlarını baştan sona destekleyen bu gurup içinde en özel olan şey eğitim seviyesinin çok yüksek olması. Avrupa şampiyonu olunan senede bu taraftar gurubu ile uyum içinde çalışmaya gayret ettik. Tigers, Eczacıbaşı çalışanlarından oluşmaktadır.

Tribün Bandosu

Tigers Bando TakımıSAEM Band, defalarca yaptığı bu işi çok seviyor. Hem kulüpler bazında hem de milli takımlar bazında tribünlerde olmak, o atmosferi yaşamak, atmosfere katkı sağlamak bizim işimiz. Daha önce Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi büyük takımlara da çalan ekibimiz halen Kasımpaşa Bandosu olarak hafta sonları tribünlerde yerini alıyor. Vakıfbank, Eczacıbaşı ve Halkbank Voleybol sahalarında hizmet verdiklerimiz. Basketbol’da ise Anadolu Efes ile çalıştık. Fanatik Bandosu olmak bize nasip oldu.

Ve milli takımlar. 12 Dev Adam bandosu olarak arkası açık bir TIR ile İstanbul’a müzik yapmayı çok sevdik. Biz her zaman 12 Dev Adamın yanında olduk. Filenin Sultanlarına ise Akdeniz Olimpiyatlarında Bursa ve Mersin’de destek verdik.  Mersin’de 3 Nursa’da 2 günlük performanslar yaptık.

Maçlara Bando

Her türlü spor müsabakasına bando takımı isteyenler için muhteşem önerilerimiz var. Biz, maçları iş gibi görmez, elimizden geleni taraftar gibi yaparız. Maçlara bando isteyenler, bando ekibi kiralama ve bando takımı fiyat bilgileri için bizi 0-544-670-5484 numaralı telefondan arayabilirler. Eczacıbaşı Bandosu ya da Tigers Bando Takımı olmayı çok sevdik. Taraftar bandosu isteyenlere söyleyecek çok sözümüz var.

AloBando.com bir SAEM Band markasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button