Eczacıbaşı Bandosu
17 Aralık 2017
Galatasaray Bandosu – Galatasaray Bando Takımı – Bando Cimbom
17 Aralık 2017

Fenerbahçe Bandosu – Fenerbahçe Bando Takımı

0 Kişinin oyu ile 0

Fanatik Gazetesi sponsorluğunda Fenerbahçe Bandosu olduk. Fenerbahçe taraftarları ile marşlar eşliğinde tribünde yerimizi aldık. Fenerbahçe bando takımı olarak Şükrü Saraçoğlu Stadında defalarca maç izledik.

Fenerbahçe Bandosu

Fenerbahçe BandosuMaçlardan önce Kalamış Sahilde bulunan, taraftarların maç öncesinde bir şeyler içip eğlendiği mekanlarda müzik yaptık. Barlar, cafeler, restoranlar… Buralarda çalarken eğlendik eğlendirdik. Balkan bandosu da olduk latin bandosu da. Ama en çok takım marşları çalarken keyif aldık. Her maç bir bayramdır. Her düğün de bir bayramdır. Biz bayramları severek çalarız, düğün bandosu tadında bu günleri yaşarız.

Fenerbahçe Bando Takımı

Fanatik Gazetesi, fanatik logosu ve futbol maçları. Tribünlerde çalmak, taraftar olmak ayrı bir şey. Fenerbahçe bando takımı olarak biz tribünlerle bütün olmayı çok benimsedik. Beraber ıslandık, beraber söyledik. Kazandık sevindik, kaybettik üzüldük. Fenerbahçe Bandosu olarak SAEM Band bu tribünlerde olmaya devam edecek.

Maçlara Bando

Maçlara bando bir SAEM Band sloganıdır. Bu sloganımızın altını doldurmak için elimizden ne geliyorsa yaparız. Zira tribünlerin coşkusu içinde bizim coşkumuzun eksik kalmaması bizim için fazlasıyla önemli. Daha önce defalarca voleybol, basketbol ve futbol sahalarında yer alan bando ekibimiz bu konudaki deneyimini her müşterisine hissettiriyor, hissettirmeye de devam edecek. Maçlarda 12 kişilik ekip tavsiye edilen. Bu ekibin içinde surdo destekli vurmalıların ağırlıklı olması çok önemli. Zira surdonun ses gücü onlarca davula bedel.

Maç Bandosu Referanslar

Fenerbahçe Bando TakımıVakıfbank Bayan Voleybol Takımı ile başladığımız maç bandosu şenliğine daha sonra onlarca proje ile devam ettik. Eczacıbaşı bandosu da olduk Halk Bank bandosu da. Doğuş gurubunun sponsorluğunda SEAT bandosu olduğumuz proje unutulmazlarımız arasındadır. Darişşafaka bandosu olmak ayrıcalıktı. Taraftarların dilinde daçka bandosu olarak hala anılmak bize keyif veriyor, vermeye de devam edecek. Kasımpaşa ile İstanbul’daki her maçta tribünde sahne alıyoruz.Bize paşalı derler tişörtleri, kasımpaşa sokakları ile bölge halkı bizi tanıyor. Efes Pilsen bandosu ya da yeni adıyla anadolu efes bandosu olmak da bize nasip oldu.

Milli maçlarda ise muhatabımız federasyonlar ya da onların ajansları oluyor. Akdeniz olimpiyatlarında da çaldık, 12 Dev adam için TIR üstünde de çaldık.

Bando ekibi kiralama ve fiyat almak isteyenler.. Bizi arayın : 0-544-670-5484

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button