Fenerbahçe Bandosu – Fenerbahçe Bando Takımı
17 Aralık 2017
Beşiktaş Bandosu – Beşiktaş Bando Takımı
18 Aralık 2017

Galatasaray Bandosu – Galatasaray Bando Takımı – Bando Cimbom

1 Kişinin oyu ile 5

Fanatik Gazetesi sponsordu ve biz bu defa Galatasaray Bandosu olarak sahada çalıyorduk. Galatasaray taraftar gurubu ultrAslan ile beraber marşlar söyledik, çaldık eğlendik. Ve yine tribünlerde yerimizde olduk. Galatasaray bando takımı olarak Ai Samiyen’de, bu statta olmayı da çok sevdik.  Bando cimbom eşliğinde maçlara renk verdik. Alisamiyen Kompleksinde ise dışarıda Fanatik Gazetesi ile beraberdik.

Galatasaray Bandosu

Galatasaray BandosuMaçlardan önce mutlaka Beyoğlu’na uğrar orada çalardık. Zira buradaki cefeler, barlar maç günlerinde İstiklal Caddesinde bulunan, taraftarların maçlardan önces bir şeyler içtiği, eğlendiği mekanlar içinde canlı müzik yaptık. Barlar, cafeler, restoranlar taraftarın uğrak yeridir. Bu mekanlarda çalarken çok eğlendik ve fazlasıyla eğlendirdik. Balkan bandosu gibi de çaldık latin bandosu gibi de. Biz takım marşlarını çalarken ayrı bir keyif alıyoruz. Her maç ayrı bir heyecandır. Maçları düğün tadında yaşarız, düğün bandosu gibi neşe ile bu günü yaşarız. Maçlara bando alo bando sloganı ile stadyumlarda olmak, oralara ait hissetmek. Bu çok keyifli bir duygu.

Galatasaray Bando Takımı

Fanatik Gazetesi sponsordu, gazetenin logosu ile futbol maçlarında yerimizi aldık. Tribün kültürü içinde yer almak, taraf olmak, taraftar olmak çok başka bir şey. Galatasaray bando takımı olduk ve görevimizi yaptık. Takımla, taraftarla bütün olmayı da çok özümsedik. Galatasaray Bandosu bir diğer adıyla Bando Cimbom olmak SAEM Band’e çok yakıştı.

Maçlara Bando Alo Bando

Galatasaray Bando TakımıMaçlara bando bir SAEM Band sloganıdır. Aynı şekilde bu sloganın versiyonları vardır. Düğünlere Bando Alo Bando, Bayramlara Bando Alo Bando gibi. Bu sloganlarımızın gereğini yerine getirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Yaşanan coşku selinin içinde damla olmak bize yakışmaz, selin içinde sele hız veren dinamik olmak amacımız, hedefimiz.

Biz, SAEM Band olarak senelerdir voleybol, basketbol ve futbol maçlarında çaldık. Bando gurubumuz bu deneyimini fazlasıyla işlerine yansıtır, işi iş gibi yapmaz, yaşar. Maçlara genellikle 12 kişilik bir ekip ile gideriz. Bu ekip vurmalı sazların ağırlıklı olduğu profesyonel bir ekiptir. Surdo maçlarda bizim vazgeçilmezimiz olan bir sazdır. Vurmalı sazların çoğunlukta olması üflemeliler ile desteklenmesi gerekir. Yeri geldiğinde kakafoni yani kuru gürültü yapacağımız için müzisyenlerimizin hepsi genç ve dinamik yaşlarda olan, genç müzisyenlerden seçilir.

Maçlardaki Bando Takımı Referanslarımız

Vakıfbank Bayan Voleybol Takımı ile Eczacıbaşı Bayan Voleybol takımlarını en başa yazmamız gerekiyor. Nitekim bu iki kulübün onlarca maçında görev aldık. Voleybol tandensli düşünürsek Halkbank bandosu olarak Ankara’da çalmak da ayrıcalıktı. SEAT bandosu olduğumuz projenin sponsoru Doğuş Gurubuydu .SEAT bandosu olduğumuz bu projede unutulmaz günler geçirdik, çok keyifli maçlara tanık olduk. Basketbol arenasında olduğumuz ilk takım Darüşşafaka değildi ama. İlk olarak Anadolu Efes bandosu olarak basketbol statları ile tanıştık.

Taraftarlar tarafından hala bir daçka bandosu vardı, ne de güzeldi diye anılmak bizim için büyük keyif. Kasımpaşa Spor Kulübü ise halen devam eden projemiz. İstanbul’da ki bütün Kasımpaşa maçlarında BİZ varız. “Bize paşalı derler” mottosu başlarda mottoydu ama şimdi gerçekten de bize paşalı diyorlar.

Ve milli maçlar! Bu maçlarda iki muhatap var. Birisi federasyon diğeri ise federasyonun ajansı. Bursa ve Merin’de Akdeniz olimpiyatlarında çalan bando takımı da bizdik, 12 Dev adam projesinde bir TIR üstünde gezen bando takımı da bizdik.

Bando takımı kiralama konusunda bilgi isteyenler! Bizi hemen arayın : 0-544-670-5484

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button