Takım Bandosu Kiralama
25 Kasım 2017
Alo Bando – Yılbaşı Özel Paketi
6 Aralık 2017

Lüleburgaz Belediyesi – Lüleburgaz’ın Kurtuluşu – SAEM BAND

0 Kişinin oyu ile 0

Lüleburgaz’ın Kurtuluşu için 8 Kasım’da Lüleburgaz Belediyesi‘nin konuğuyduk. Bando takımı, İstiklal Marşı çalan merasim bandosuydu.

Lüleburgaz Belediyesi - Lüleburgaz'ın KurtuluşuSabah 06:00’da başladı gün. Servisimiz, Anadolu yakasındaki ekibi almaya başladı ilk. Göztepe köprüsünden alınan bu ekipten sonra sıra geldi Avrupa yakasına. Bu yakadaki ekip elemanlarımız ilk Mecidiyeköy’den bindi araca. Ardından Beşiktaş ve Vatan caddesi ekipleri alındı ve 12 kişilik Merasim Bandosu ekibimiz yola çıktı. Saat 07:00 de çıktığımız yol İstanbul trafiği yüzünden stresli başladı. Zira saat 09:00 da merasim alanında İstiklal Marşı çalmak için hazır olmalıydık. Neyse ki yolda fazla sorun çıkmadı ve ekibimiz saat 08:40 da yani 20 dakika önce Lüleburgaz’a ulaştı. Kahvaltı, çay sigara ve uyanma faslından sonra merasim alanına ulaştık.

Lüleburgaz’ın Kurtuluşu

8 Kasım Lüleburgaz’ın kurtuluşu için gittiğimiz bu etkinlikte Belediye Başkanı Emin Halebak güzel, enerjik ve emperyal güçlere cevap veren müthiş bir konuşma yaptı. Ardından tören başladı. Törende SAEM Bandosu ilk olarak saygı marşı ardından da İstiklal Marşını çaldı.  Tören süresince şehrin sivil toplum kuruluşları, dernekleri, KOBİ’leri, sanat kulüpleri gibi yapılanmalar geçiş yaptı.

Bu geçiş sırasında SAEM Bandosu Askeri Bando gibiydi. Gölcük Marşı, Harbiye, 10. Yıl gibi bilinen bir çok marşın yanı sıra Osmanlı Marşları da çaldık. Halkın arsına karıştığımız zamanlar da ise hem latin bandosu hem de balkan bandosu olduk.

Lüleburgaz Belediyesi

Trakya’nın Avrupai olan bu şirin ilçesi Kırklareli’ne bağlı. Belediye şehrin merkezinde bulunan şirin bir binada. Bu bina daha önce kesim yeri yani mezbaha olarak kullanılıyormuş. Belediye çalışanları çok güler yüzlü ve yardımsever. Ekip olarak bize verdikleri her türlü desteğe ve anlayışa teşekkür ediyoruz.

Şehir halkı ise aynı belediye çalışanları gibi. Küçük, komünal bir kent burası. Herkes yardımlaşıyor, gülüyor, paylaşıyor. 29 Ekimler, 23 Nisanlar, 8 Kasımlar.. Lüleburgaz milli ve özel olan her günü coşkuyla kutluyor, kutlamaya da devam edecek.

Saem Band ile çalışmak isteyenler, balkan bandosu kiralama ya da düğün bandosu fiyatları öğrenme gibi konularda bilgilenmek isteyenler.. Bizi arayın : 0-544-6705484

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir