Darüşşafaka Bandosu
Eczacıbaşı Bandosu

Vakıfbank Bandosu – Vakıfbank Bando Takımı – SAEM Band

1 Kişinin oyu ile 5

Vakıfbank BandosuVakıfbank Bayan Voleybol takımı ile beraberdik. Avrupa Şampiyonu olduğu dönem onlara bütün İstanbul maçlarında destek verdik. Voleybol maçlarında ilk çalan bando takımı olan SAEM Band yaptığı bu işle her zaman gurur duydu. Gurur duymaya da devam edecek. Vakıfbank Bandosu olarak Avrupa şampiyonluğunu yaşadık. Vakıfbank Bando Takımı günlerimiz unutulmazdı.

Vakıfbank Bandosu

İstanbul Burhan Felek Spor Salonunda yapılan maçların tamamında yer aldık. Şampiyonlar ligi şampiyonu olup kupayı müzemize götürdüğümüz maç dahil. Bando takımı olarak o gün çok eğlenmiştik. Unutulmaz bir anı olarak o gün hafızalarımızda kalmaya devam edecek.

Vakıfbank Bando Takımı

Vakıfbank Bando TakımıMaçları genellikle düğün bandosu havasında yaşarız. Latin de çalarız, balkan da çalarız. Türkçe repertuarın vazgeçilmezi ise Damattır. Zira damat, bayan voleybolcularımız ile beraber çalıp beraber oynadığımız bir klasik haline geldi. Damattan sonra ise “ne yapardım bilmem” gelir. Maçlarda 5-6 sayı geride olsak bile bunu sürekli çalar, takımı motive etmeye çalışırdık. Faydamız oldu mu bilinmez ama bunu çalarken o kadar çok maçta geriden gelip set aldık ki..

Balkan bandosu olarak da maçlarda bulunduk.  Balkan müzikleri ülkemizde çok sevilir. Biz de bu sevilen müzikleri es geçmeyiz. Mutlaka bir ya da bir kaç set balkan çalarız. Maçlarda 10. Yıl Marşı da, Çav Bella da Mehteran da çalarız. Yeri geldiğinde ritm grubumuzu ayırır, surdo destekli muhteşem bir kakafoni orkestrası oluruz.

SAEM Band

SAEM on yıldan fazla bir süredir sektöre hizmet veren, işini iyi yapmaya çalışan bir bando ekibi. Yaklaşık 40 kişiden oluşan bu ekip istenilene göre 8, 12, 16, 24 kişilik bandolar olabilmektedir. SAEM Vakıfbank Bandosu olduğu gibi Eczacıbaşı Bandosu da oldu. Voleybol maçlarında her iki kulüple de Avrupa Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu yaşadı. Ayrıca Akdeniz Olimpiyatlarında Bayan Voleybol Takımımızın değişmez destekçisi olarak yine tribündeydi.

Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş, Kasımpaşa, İstanbulspor ise futbol sahalarında hizmet verdiğimiz kulüpler. Fanatik Gazetesi ile bir çok farklı statta farklı projelere de imza attık. Yani Fanatik Bando da olduk. Beşiktaş çarşı ile de çalıştığımız, Beşiktaş sokaklarında onlarla eğlendiğimiz gün de özeldi. Basketboldaise Efes Pilsen bandosu ve SEAT sponsorluğunda Darüşşafaka Bandosu taraftar ağzıyla Daçka Bandosu olduk. 12 dev adam için TIR üstünde bütün İstanbul’u gezerek çaldığımız o gün de ayrı bir yerde. Az ve öz, biz spor müsabakalarında çalmayı çok seviyoruz.

Tribün sloganlarnı biliriz, taraftarlarla tek yürek oluruz. Biz, Taraftar Bandosu olmayı da çok seviyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button