2 Kişinin oyu ile 5

Saem Bandosu‘nun geçmişi 10 sene. Bu 10 senede 100’lerce etkinliğe katıldık. Bu 10 senenin son bir senesi aşağıdaki fotoğraf albümünde. Resimler size ne yaptığımızı anlatamaz ise lütfen referanslar sayfamızı ziyaret edin. Bando takımı olarak her projede üstümüze düşeni fazlasıyla yaptığımızı buradan da göreceksiniz. geçtiğimiz yıllar önümüzdeki yıllara ışık tutuyor. Az ve öz, Saem Bando Takımı sizinle olmaya devam edecek.

Geçmişten gelen tecrübelerimizi gözardı etmeden çağdaş, sürekli yenilenen fikirleri takip ederek uygulamaya da devam edeceğiz. Örneğin bando kıyafetlerimizi sürekli yeniliyoruz. Çünkü zaman içerisinde yenilenen, geçmişte doğru kabul edilen ama günümüzde kullanılmayan kıyafetlerimizi müşterilerimiz istemedikçe kullanmıyoruz. Kostümler, şapkalar, tulumlar yaptırıyor etkinliğe uygun şekil almaya özen gösteriyoruz.

Resimler

Saem Bando Takımı

Türkiye’nin hemen hemen her yerinde çaldık. Yetinmedik Kıbrıs’a gittik. Seneler geçti ama biz ekibimizi gençleştirmeyi hep başardık. Saem Bando Takımı her dönem göz önünde oldu, büyük projelere imza attı. Çok büyük markalar ile çalışmasına rağmen alçak gönüllülüğünü hep  korudu. Bu alçak gönüllülüğü sayesinde de iş seçmedi, her zaman her yerde hep sizinle oldu.

Düğünlerde, sürpriz partilerde, festivallerde, açılışlarda, maçlarda, AVM’lerde her zaman karşılaştık. Umarız karşılaşmaya, merhabalaşmaya devam edeceğiz. Bu resim bize yetmedi. Resimler de bize yetmiyor. Çünkü hedefimiz gelecekte de sizinle olmak. Vardık, hep varız diyebilmek. Saem Band olarak bunu gerçekleştirme adına sürekli çalışıyoruz. Çalışmaya da devam edeceğiz.

Saem Bando Ekibi tamamı nota bilen, fazlasıyla profesyonel müzisyenlerden kurulu. İşte tam da bu yüzden yaptığımız her proje sonrasında arkamızda olumlu düşünceler bırakıyoruz. Latin Bandosu, Balkan Bandosu ya da klasik marşlar çalan Merasim Bandosu.. Proje ne olursa olsun biz her zaman sahada GERÇEK MÜZİSYENLER ile oluruz. Olmaya da devam edeceğiz!

Saem Bando Takımı Resimler

Bando Takımı Enstrümanları

  1. Göbek Davul
  2. Trampet
  3. Trompet
  4. Saksafon
  5. Trombon
  6. Tuba
  7. Bariton
  8. Suzafon
  9. Surdo

Yandaki temel enstrümanlardan bağımsız olarak bando takımlarında hemen hemen her şey kullanılabilir. Keman, akordeon, yan flüt, obua ve vazgeçilmez olan perkisyon aletleri bunlar arasında sayılabilir.

Latin Bandosu için kullanılan müzik aletleri farklı, balkan bandosu için kullanılan müzik aletleri farklı olabilir. Merasim bandosu ise klasik enstrümanlardan oluşur.

Sonuç olarak hangi enstrüman ile etkinlik yaparsak yapalım tek hedefimiz var, iyi olmak, daha iyi olmak, en iyi olmak!

Saem Bando Takımı Resimler

Saem Bandosu Beyaz Show'da

Call Now Button