5 Kişinin oyu ile 3.4

Videolar

Saem Bando Takımı VideolarSaem bandosunun yıllara yayılan yüzlerce işinden seçmeler. Bu videolar geçmişin sadece küçük bir özeti. Bazı videolar ise hizmet verdiğimiz markaların istememesi yüzünden yayınlanmadı. Hizmet verdiğimiz markaların tamamını referanslar sayfasında görebilirsiniz. Gerek latin, gerek balkan gerekse Türkçe parçalardan örnekler bulacağınız bu videoların tamamında SAEM ekibinin özverili çalışmalarını görebileceksiniz.

Her etkinliğin konsepti farklı olduğu için gerek kıyafet, gerek enstrüman gerekse müzisyenlerin değiştiğini göreceksiniz. Çünkü biz her işe GERÇEK MÜZİSYENLER ile gitmeyi tercih ediyoruz. Sırf daha fazla kar etmek için ekibin arasına dans eden kızlar ya da sadece perkisyon çalan gereksiz müzisyenler koymuyoruz.  Biz sadece müzik satıyoruz. Bu yüzden yaptığımız müziğin kaliteli olmasını fazlasıyla önemsiyoruz.

Saem Bandosu Beyaz Show’da

Vakıfbank Bayan Voleybol Takımı ile beraber Beyaz Show’a çıktık. Şampiyonlar ligi şampiyonluğunun kutlandığı bu ortamda Saem Bandosu olarak oradaydık..

SEAT Bandosu

Darüşşafaka Basketbol Takımı için Voswagen Arena’da tam 16 maçta görev aldık.. Daçka bandosu da olduk, başarılı bir sezon geçirdik..

Efes Pilsen One Love Festivali 

Santral İstanbul’da Rock festivalinde de sahadaydık. Uzun bir maratondu. Bize verdiği her türlü destek için Pozitif’e teşekkürler.

Fener Alayı (30 Agustos Zafer Bayramı)

Seneler önce Silivri Uyumkent’de fener alayında çaldık. Marşlar çalan merasim bandosu olarak çok yürüdük, çok terledik ama değdi.

Demirören AVM – Beyoğlu

Saksafonda Yılmaz Beyaz. Ötesi yok. İstiklal Caddesinde muhteşem bir gün geçirdik. Latin, balkan ve Türkçe parçalar çaldık. Bando takımına benzemiyorduk ama güzeldik.

24 Temmuz Basın Bayramı – Sultanahmet

Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen törenin açılışında önce Saygı Marşı ardından da İstiklal Marşı çaldık.

Turkcell Reklam Çekimleri

Reklam melodisini dinledik, notalarını çıkardık ve çaldık. Filmpark’ın üstlendiği bu çekimlerde çok yorulduk ama sonu iyi bitti. Arada konser bile verdik.

Ben & Jerry’s – Mörkestra

Yeditepe Üniversitesinin bahar şenliğinde çaldık. Ben & Jerry’s ürünlerinin tanıtıldığı bu etkinlikte Bando Takımı olarak gerçekten çok eğlendik.

Vakıfbank – Eczacıbaşı Bayan Voleybol Maçı

Eczacıbaşı Tiger taraftar gurubu ile beraber Amerikan Süvari Marşı çaldık. Coşkulu bir gündü ama ne yazık ki kazanamadık.

Avrupa şampiyonası – 12 Dev Adam

On İletişim tarafından organize edilen bu etkinlikte bir tırın üstünde istanbul’un bütün merkezlerinde bazen tır üstünde bazen de merkezlerde müzik yaptık.

Fenerbahçe – Galatasaray Derbisi

Fenerbahçe – Galatasaray derbisinde Fenerbahçe bandosu olduk, Fenerbahçe marşları çaldık. Sponsorumuz olan Fanatik Gazetesi’ne teşekkürler.

Vakıfbank Bayan Voleybol Takımı Damat Oynuyor

Avrupa Şampiyonu olunmuş, kupa alınmış sıra gelmiş eğlenmeye. Biz çaldık Vakıfbank Bayan Voleybol takımı damat oynadı. Muhteşem bir gündü.

Eczacıbaşı Voleybol Maçı

Tigers taraftar gurubu söylüyor, biz çalıyoruz, Çav Bella. Saem Bandosu maç etkinliklerine devam ediyor. Akdeniz Olimpiyatlarına gidiyor. Burada da 10. Yıl Marşı çalıyor.

Ben & Jerry’s Erenköy Şube Açılışı

Ben & Jerry’s’in Erenköy’de şube açılışında da biz vardık. Bando takımı olarak o gün Latin Mörkestrasıydık. Latin Bandosu olarak görev yaptık.

ARKAS – Gemi İndirme Töreni

Tersanede imal edilmiş, sıra gelmiş açık denizlere açılmaya. ARKAS’ın gemi indirme töreninde önce saygı marşı ardından da İstiklal Marşı çaldık. Görevimizi Merasim bandosu olarak noktaladık.

Kadıköy Çarşı Festivali

Kadıköy Çarşı Festivali” çerçevesinde Saem bando ekibi ilk gün sahne aldı, ikinci günde ise sokaklarda şov yaptı. 2. gün videosu.

Çocuk Bandosu

5 Kişiden oluşan bu ekip ile çocuklara özel günlerde çocuklara özel gözteriler yapıyoruz, şarkılar çalıyoruz. Çocuk orkestrası yorucu ama çok eğlenceli..

Maskot Bando

Çocuk orkestrası olan 5 kişilik maskot bando eğlenceli, neşeli.. Özel günlerde çocuk bandosu olarak hizmet veren bu ekip çocuk şarkıları çalıyor.

Kasımpaşa Bandosu

Kasımpaşa – Trabzonspor maçı ve SAEM Band yine tribünlerde! Taraftar bandosu olmayı çok seviyoruz.

Call Now Button